KİRPİ

0
Envanterde Yok

 

ASELSAN Yazılım Tabanlı Karıştırma Sistemi KiRPi™, Radyo Frekans Kontrollü El Yapımı Patlayıcılara (RFEYP) karşı yaya personelin (TİM), bomba imha (EOD) ekibinin, VIP/servis araçlarının veya kritik tesislere ait girişlerin/nizamiyenin koruma altına alınması amacı ile tasarlanıp üretilmiştir.

Yazılım Tabanlı karıştırma Sistemi KiRPi™, modüler yapıda, geniş bantlı RF Güç Yükselteçleri ve Sayısal Frekans Sentezleme tekniği sayesinde, değişen RFEYP tehdidine karşı etkili koruma sağlamaktadır.

KiRPi™, programlanabilme yeteneği sayesinde taktik ve operasyonel ihtiyaçlara en etkili çözümü sağlayabilmektedir. Aynı anda karıştırılması hedeflenen çoklu RFEYP tehditlerinin frekans ve çıkış güçlerine uygun olarak, kullanıcı tarafından “karıştırma profilleri” tanımlanabilmektedir.

Taktik ve operasyonel sahada kullanılmakta olan KiRPi™, zorlu çevre koşullarında, yüksek kapasiteli, uzun ömürlü ve tek ya da çoklu kullanım olanağı bulunan Li-Ion bataryaları ile göreve hazırdır.

KiRPi™ yaya personel (Tim) koruma, VIP Araç/Servis aracı koruma, Bomba İmha (EOD) Ekibi koruma, nizamiye koruması gibi farklı farklı uygulamalar için kolaylıkla konfigüre edilerek, kullanılabilmektedir.

Daha Fazla İlgili Yazı
Daha Fazla Admin
  • ​SAPAN-(MİLKAR-5A5)

      ASELSAN ​SAPAN Aktif/Pasif Konvoy Koruma Sistemi (MİLKAR-5A5) SAPAN™ Programlanabil…
  • İHTAR Anti Drone Sistemi

      İHTAR Anti Drone Sistemi İHTAR, ASELSAN’ın mini ve mikro İHA tehdilerini şehir ve k…
  • SAPAN

      ​SAPAN™ Programlanabilir Aktif/Reaktif Elektronik Karıştırma Sistemi kullanılarak, …
Daha Fazla Karıştırıcılar

İlginizi Çekebilir

Aselsan LGK, Azerbaycan bombalarına kılavuzluk yapacak

MSN ve Aselsan Lazer Güdüm Kiti’ni Azerbaycan bombalarına entegre etti. AzeriDefence…