Anasayfa Haberler Kara Kuvvetleri ve Kara Sistemleri İsrailli Elbit Systems’ten İsveç Ordusuna 1000 adet yazılım tabanlı telsiz

İsrailli Elbit Systems’ten İsveç Ordusuna 1000 adet yazılım tabanlı telsiz

0

İsrailli Elbit Systems, İsveç’e 1000 adet E-LynX yazılım tabanlı telsiz teslim edecek

Son yıllarda alınan siparişlere ek olarak İsrailli Elbit Systems, İsveç Ordusuna 1000 adet E-LynX yazılım tabanlı telsiz (SDR) teslim edecek. Böylece Elbit Systems, İsveç’in taktik telsiz modernizasyon programına katkı sağlayacak. Elbit Systems 2018 yılında başladığı teslimatlarla İsveç Ordusunun SDR ağ çözümleri tedarikçisi haline geldi. Elbit Systems’ın Almanya’daki iştiraki aracılığıyla gerçekleştirilecek yeni teslimat, E-LynX el ve araç konfigürasyonlarını içerecek .

E-LynX telsiz sistemleri, hem açık alanda hem de kentsel alanlarda gelişmiş ağ çözümleri sağlar. E-LynX telsiz sistemleri ailesi, açık mimari yaklaşımıyla tasarlanmıştır. Özgün dalga formlarına sahiptir ve bir dizi ek Avrupa ve NATO dalga formunun benimsenmesini sağlar.

LynX SDR sistemlerinin kurulum üsleri sürekli olarak artmaktadır. Elbit Systems, İsrail Savunma Kuvvetleri’nin mevcut ve gelecekteki SDR sistemlerinin sağlayıcısıdır ve modern silahlı kuvvetlere E-Lynx sistemleri tedarik etmek için seçilmiştir.

Elbit Systems

Elbit Systems, dünya çapında çok çeşitli savunma, ülke güvenliği ve ticari programlarla uğraşan uluslararası bir yüksek teknoloji şirketidir. Elbit Systems ve iştirakleri havacılık, kara ve deniz sistemleri, C4ISR, insansız hava aracı sistemleri, ileri elektro-optik, elektro-optik uzay sistemleri, elektronik harp, sinyal istihbarat sistemleri, veri bağlantıları ve iletişim sistemleri, telsizler, siber tabanlı sistemler ve mühimmatlar ile ilgili alanlarda faaliyet göstermektedir. Şirket ayrıca mevcut platformların iyileştirilmesine, savunma, iç güvenlik ve ticari uygulamalar için yeni teknolojilerin geliştirilmesine ve eğitim ve simülasyon sistemleri de dahil olmak üzere bir dizi destek hizmeti sağlamaya odaklanmaktadır.

Dış Haberler Editörü

Bir cevap yazın

İlgini Çekebilir!

ABD Özel Harekât Kuvvetleri uzun menzilli mühimmat sözleşmesi imzalamayı hedefliyor

ABD Özel Harekât Komutanlığı, geçen hafta yayınlanan bir Federal İş Fırsatları bildirisine…