Anasayfa Haberler Genel Haberler Orgeneral Hulusi Akar Hakkâri / Yüksekova’da

Orgeneral Hulusi Akar Hakkâri / Yüksekova’da

0

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar Hakkâri / Yüksekova bölgesi inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR, beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar GÜLER, Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan ÖZBAL ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan KÜÇÜKAKYÜZ ile birlikte, 04 Kasım 2017 tarihinde Hakkâri / Yüksekova / Dağlıca’da bulunan 6’ncı Hudut Tabur Komutanlığında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Burada personel ile akşam yemeği yiyen Orgeneral AKAR ve beraberindeki heyet, geceyi Dağlıca’da kahraman askerlerimizle beraber geçirdi.

Orgeneral AKAR, 05 Kasım 2017 tarihinde Yüksekova kırsalında bulunan Oramar Tepe, İkiyaka Dağları Göllerbaşı ve Kalana Tepe üs bölgelerinde inceleme ve denetlemelerde bulundu, kahraman komandolar ve güvenlik korucuları ile bir araya geldi.

Müteakiben Yüksekova şehir merkezine giden Orgeneral AKAR ve beraberindeki heyet, çarşı esnafı ile bir araya gelerek vatandaşlarla sohbet etti. Orgeneral AKAR, Yüksekova Kaymakamı Sayın Mahmut KAŞIKÇI’ya da bir ziyaret gerçekleştirdi.

Makine mühendisliği öğrencisi, savunma ve ulusal güvenlik konularıyla yakından ilgileniyor. Amatör olarak video editlemeyi ve fotoğraf çekmeyi seviyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgini Çekebilir!

BAE’ye ait savaş uçaklarının Watya hava üssünü vurduğu iddia ediliyor

Birleşmiş Milletler nezdinde tanınan Ulusal Mutabakat Hükümeti güçleri tarafından kontrol …