Anasayfa Haberler Genel Haberler Havacılığın kalbi Eurasia Airshow’da atacak

Havacılığın kalbi Eurasia Airshow’da atacak

0

Havacılık sektöründe Batı ve Doğunun büyük oyuncularının buluşma noktası olacak olan Eurasia Airshow  ile birlikte ülkemize sağlayacağı katma değer açısından Cumhuriyet tarihinin en büyük organizasyonlarından bir tanesi gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin ilk şova dayalı uluslararası ticari ve askeri havacılık organizasyonu olacak ve 2 yılda bir gerçekleştirilecek olan Eurasia Airshow, 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında dünya markalarını ve yöneticilerini Antalya’da dev bir organizasyonla bir araya getirecek. Eurasia Airshow ile birlikte ticari ve askeri havacılık sektöründe yaklaşık 40 milyar dolarlık bir iş hacminin gelişmesi bekleniyor.

Eurasia Airshow ile birlikte ülkenin havacılıkta ürettiği, ortağı olduğu işleri ve iş modellerini tanıtacak, aynı zamanda tüm tarafların buluşup iş konuştuğu, birbirlerinin kabiliyetlerinden haberdar olduğu, iş bağlantılarının yapıldığı kaliteli bir iş geliştirme platformunun gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Batı ve Doğu havacılık sektörünün devlerini Eurasia Airshow bir araya getiriyor.

Eurasia Airshow aynı zamanda sektördeki bütün karar vericilerin, askeri ve ticari alanda hava aracı, alt parça ve sistem üreticilerinin, hava yolu şirketlerinin, uçak bakım şirketlerinin, askeri ve sivil delegasyonların katılım sağlayacağı bir platform olacak.

40 Milyar $ İş Hacmi

Havacılık sektöründe Batı ve Doğunun büyük oyuncularının buluşma noktası olacak olan Eurasia Airshow  ile birlikte ülkemize sağlayacağı katma değer açısından Cumhuriyet tarihinin en büyük organizasyonlarından bir tanesi gerçekleştirilecek. Eurasia Airshow’ un; etkinlik süresince ve yıl boyunca, ticari ve askeri havacılık sektöründe gerçekleşmesini beklediğimiz anlaşmalar, potansiyel uçak alımları ve uçak siparişlerinin yanında binlerce yabancı ziyaretçinin konaklama, ulaşım ve sosyalleşmeleri vesilesi ile ülkemize sağlayacağı ekonomik katkılar da göz önüne alındığında yaklaşık 40 milyar dolarlık bir iş hacmi oluşturmasıı hedefleniyor.

Katılımcı & Ziyaretçi Profili

MRO, yazılım şirketleri, havacılık okulları ve fakülteleri, havayolu şirketleri, hava Kuvvetleri, silah sistemleri üreticileri, havaalanı ekipmanları üreticileri, kargo servis sağlayıcıları, radar sistemleri üreticileri, araştırma ve geliştirme kuruluşları, uydu ve uzay sistem üreticileri, kabin ekipman üreticilerinin katılım sağyayacağı Eurasia Airshow’da tüm dünyadan havacılık ve uzay sanayinin önemli oyuncuları bir araya gelecek.

EURASIA AIRSHOW Türkiye’de İlklere Sahne Olacak

Tüm Dünyadan Askeri Ve Sivil Uçuş Ekipleri Gösterileri, Havayolları CEO’ları Zirvesi, Havacı Kadınlar Sempozyumu gibi Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek etkinlikleri barındıracak Eurasia Airshow’da ayrıca Drone Gösterileri, İmza Törenleri ve Anlaşma Anonsları da olacak.

Çok Uluslu Uçuş Gösterileri

Eurasia Airshow, Türkiye’ye gerçek anlamda bir airshow kazandıracak. Bir airshow’un olmaza olmazı uçuş gösterileri Antalya semalarında izleyicilere görsel bir şölen sunacak. Birçok ülkenin yıldız uçuş ekipleri beş gün boyunma 100’ ü aşkın ticari ve aerobatik heyecanlı uçuş gösterileri yapacak. Belçikalı Bronco Team, Air Benders, Artur Kielak, Dario Costa, Polonya’ dan MIG -29 ve Çekya’ dan Gripen gibi önemli uçuş gösterilerinin gerçekleşeceği Eurasia Airshow’ da, farklı ülkelerin askeri ve sivil uçuş takımlarını ağırlamak üzere görüşmeler devam ediyor.

28-29 Nisan 2018 Halk Günleri ( Public Days)

Eurasia Airshow’ un ilk üç günü ticari olup profesyonel ziyaretlerini ağırlayacak. Son iki günü halk günü olarak planlanan fuar havacılık tutkusu olan bütün ziyaretçilerine kapılarını açıyor. 100 bini profesyonel toplamda 500 bin ziyaretçinin Eurasia Airshow’ da ağırlanması hedefleniyor.

Biletix üzerinden son iki gün için bilet başlayan bilet satışlarında fiyatlar:

1 günlük Tam 25 TL+KDV / Öğrenci 20 TL,

2 günlük Tam 40 TL+KDV/ Öğrenci 30 TL olacakt.

Bilet satış gelirlerinin yüzde 10’u vazife maluliyeti kapsamında, şehit olan veya hayatını kaybeden, sakat kalan Türk Hava Kuvvetlerine mensup subay, astsubay ve sivil memurların kendileri, eş ve çocukları ile bakmakla yükümlü oldukları anne, baba ve kardeşlerinin sosyal, ekonomik gereksinimleri ve çocuklarının eğitimi konusunda dayanışma sağlamak amacıyla kurulan Kartal Vakfı’na bağışlanacak.

Detaylı bilgi ve biletinizi almak için: www.eurasiaairshow.com

Makine mühendisliği öğrencisi, savunma ve ulusal güvenlik konularıyla yakından ilgileniyor. Amatör olarak video editlemeyi ve fotoğraf çekmeyi seviyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgini Çekebilir!

Almanya Federal Meclisi’nden 1 milyar euroluk bütçeyi onay

Almanya Federal Meclisi bütçe komitesi roketatar mühimmatı, Boxer zırhlı personel taşıyıcı…