Anasayfa Haberler Genel Haberler HAVELSAN TEKNOFEST’e simülatörleriyle damga vuracak

HAVELSAN TEKNOFEST’e simülatörleriyle damga vuracak

0

Havelsan, Katılımcıların Deneyimine Sunacağı Ürünler Ve Yarışmalarla Teknofest’e Renk Kataca

17-22 Eylül 2019 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanında düzenlenecek Teknofest etkinliğinde HAVELSAN da yerini alıyor.

HAVELSAN, hem geliştirdiği yüksek teknolojilerle hem de düzenleyeceği ve katkı sağlayacağı yarışmalarla Teknofest’in yıldızlarından olacak. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ilk Teknofest’te sergilenen ve katılımcıların en çok ilgi gösterdiği Hezarfen Paraşüt Simülatörü, bu festivalin de en dikkat çeken ürünlerinden olmaya aday.

HAVELSAN mühendislerinin, Türk Silahlı Kuvvetleri için tamamen yerli ve milli imkanlarla ürettiği Keskin Nişancı Simülatörü de, HAVELSAN standında yerini alacak. Katılımcılar ayrıca, Helikopter Simülatörünü de HAVELSAN standında deneyebilecek.

Su Altı ve Su Üstü Platformları için sanal gerçeklik gösterimleri, milli işletim sistemi PARDUS eğitimleri ile artırılmış gerçeklik siber güvelik oyunlarının da yer alacağı Teknofest’te, Sürü İHA Simülasyon Yarışması da düzenlenecek. Deprem sonrası ilk yardım faaliyetleri senaryosuyla gerçekleştirilecek Sürü İHA Simülasyon Yarışmasına HAVELSAN tarafından destek sağlanacak

Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Mezunu ve amatör fotoğrafçı. Teknoloji, otomotiv, uluslararası ilişkiler ve savunma sanayii meraklısı. Savunma sanayii araştırmacısı.

Bir cevap yazın

İlgini Çekebilir!

ABD Afrika Komutanlığı: Rusya, Libya’ya savaş uçağı yerleştirdi

ABD Afrika Komutanlığı, Moskova’nın yakın zamanda Libya’ya askeri savaş uçağı …