Anasayfa Özgün Yazılar Yeni Zelanda’daki saldırı görüntülerinin anlattıkları

Yeni Zelanda’daki saldırı görüntülerinin anlattıkları

0

Nasıl bu kadar insanı vurabiliyor derseniz, bölgede hiç bir kolluk kuvveti yok yada olan kolluk kuvvetleri tüfek sesini duyunca müdahale etmekten kaçınmışlar ve camide hiç kimse de silah yok. Camide bireysel silaha ve bunu kullanacak eğitime sahip birisi karşılık verseydi içeriye girmesi ile ölmesi bir olurdu.

Sonuç?

Eylem Yeni Zelanda’da yapılmış da olsa verilen mesajlar olarak hedefinde Müslüman Türkler var. Bu teröristi salan sahipleri de beynini bütün Müslümanlar Türk’tür diye yıkamış. Eylem yapılış şekli ile DAEŞ Terör Örgütünün yaptığı eylemler ile hemen hemen aynı fakat burada bir ek var terörist birde üstüne canlı yayın açıyor. Beyni yıkanmış sözde Müslümanların yalnız kurt eylemleri yapmasını tetikleyecek kadar provakatif bir saldırı aynı zamanda ki DAEŞ’li teröristler saldırdan hemen sonra intikam mesajları yayınladılar. Bunun sonucunda yapılan terör eylemleri ile yine bizler Tüm Müslümanlar teröristtir diyen bir algı operasyonuna kurban gideceğiz. Bu eylemin de delilleri karartılacak eylemin arkasındakiler gerekirse Yeni Zelanda devletini tehdit ederek bastıracak işin sonunda ise hem terörist damgası yiyen hemde ölenler yine Müslümanlar olacaktır.

Can Yazıcı

 

DefenceTurk: Saldırı görüntülerinden resim karesi dahi olsa buraya koymayı, teröristin istediği gibi bu görüntülerin görülmesini, daha fazla yayılmasını ve acılarımızın tazelenmesini istemedik.  Yayın politikalarımız gereği terör saldırılarındaki görüntülerin yayılmasına karşı tutum sergilemeyi kendimize görev addediyoruz.

Taktik ekipman, hedef sistemleri ve Askeri medikal ürünler üzerine firma sahibi. Askeri ekipman ve hafif silahlar konusunda 9 senelik tecrübeye sahip, hobi atıcısı. Bireysel Askeri Ekipmanlar konusunda araştırır, uygular, deneyimler ve yazar.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgini Çekebilir!

Askeri Sahadaki Zırhlı Araçlarda Radar Teknolojisi Kullanımı

Günümüz savunma sanayi, uzmanlaştığı radar teknolojilerini hava, deniz ve kara platformlar…